Menu
Sepet

Garanti & İade Şartları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. 

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Siparişin iptali

Verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde mail atarak veya telefon numaralarımızdan bizi arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Verdiğiniz siparişin iptal edilebilmesi için siparişinizin kargo şirketine teslim edilmemiş olması gerekmektedir. 


Ödeme iadesi

İptal/İade ettiğiniz siparişlerinize istinaden yapılacak ödeme iadesi, ürün kontrolü yapıldıktan sonra 7 gün içerisinde yapılır.

Ödeme iadesi, ödeme yaparken kullandığını kanal üzerinden iade olarak yapılır.

Herhangibir iade/iptal talebinde faturanın da iptal edilmesi gerektiğinden varsa tarafınıza ulaşan fatura aslının da ürünle beraber geri gönderilmesi gerekmektedir.

Faturanın gönderilmemesi veya aslı yerine kopyasının gönderilmesi durumunda kdv. ve faturadan doğacak gelir vb. gibi vergiler iade edilmez.